गैर आवासिय नेपालि संघ नेदर्ल्यान्द्सको नबौ महाधिबेशनका लागि ३६ जनाको उम्मेद्ववारि दर्ता

नयाँ कुरा ,,बुधबार ३० जुन ,आमस्ट्रडम

गैर आवासिय नेपालि संघ नेदर्ल्यान्द्सको नबौ महाधिबेशनका लागि निर्वाचन समितिले २८ जुन देखि ३० जुन साझ ५ बजे सम्म इच्छुक ५०५ पन्जिक्रित सदस्यहरु बाट उम्मेद्बवारी माग गरेको थियो । निर्वाचन समितिले दिएको निर्धारित समय बुधवार साझ ५ बजे सकिएको छ । संघको नेत्रित्वका लागि बिभिन्न पदमा जम्मा ३६ जनाले उम्मेद्वारि दर्ता गराएका छन ।

निर्वाचन समितिमा दर्ता उम्मेद्द्वारहरुको बिबरण -स्रोत निर्वाचन समिति

May be an image of text that says 'गैर आवासीय नेपाली संघ नेदरल्याण्डस निर्वाचन समितिको कार्यालय २०२१ विषय उम्मेद्वाहरुको नामावली प्रकाशन संवन्धमा गैर आवासीय नेपाली सघ नेदरल्याण्डको नवौं अधिवेसन अन्तरगतको निर्वाचनमा निम्न बमोजिमको पदहरुमा देहाय बमोजिको उम्मेद्वारी मनोनयन भएको सवैको जानकारीको लागि सुचित गरिन्छ आइसीसी सदस्य (1 पदका लागि) करस ૧ कैफियत नाम अच्युत कट्टेल टिकाराम सापकोटा अध्यक्ष (1 पदका लागि कस ૧ २ नाम मिम पुर्जा पदम बहादूर क्षेत्री कैफियत वरिष्ठ उपाध्यक्ष (1 पदका लागि) कस कैफियत नाम विष्णु प्रसाद पोखरेल हिरण्य ओभा उपाध्यक्षहरु पदका लागि करस कैफियत ३ नाम अमिर गुरुगं द्रोण रिजाल खेम सापकोटा संघर्षशिल केसी'

May be an image of text that says 'महिला उपाध्यक्ष (૧ पदका लागि) केफियत कस नाम ૧ सिता कमारी चुडाल २ सिता सापकोटा महासचिव (1 पदका लागि कस कैफियत नाम सावीत्री पौडेल सिता कमारी क्षेत्री सचिव (੧ पदका लागि करस ૧ नाम धुर्व न्यौपाने पेमा लामा कैफियत कोषाध्यक्ष (੧ पदका लागि) कस २ नाम सोवित परिवार शशिला बानिया कैफियत सहकोषाध्यक्ष (੧ पदका लागि) करस केफियत नाम नन्दा राई २ रेखा अधिकारी क्षेत्रिय संयोजकहरु साउथ हल्याण्ड (1 पदका लागि) करस कैफियत नाम राजेन्द्र प्रसाद शर्मा २ संजय श्रेष्ठ नर्थ होल्याण्ड (੧ पदका लागि करस नाम सुरेस श्रेष्ठ कैफियत उत्रेक, लिम्वर्ग खेल्डरल्याण्ड (1 पदका लागि)'

No photo description available.
नबौ महाधिबेशनका लागि तीन जना उम्मेद्दवार निर्बिरोध भएका छन । महिला सम्योजक चन्दना खड्का,नर्थ होल्याण्डस सम्योजक सुरेश श्रेष्ठ ,लिमबर्ग सम्योजक सुवास पराजुली निर्बिरोध भएका  हुन ।  निर्वाचन समितिमा १ जुन २०२१ सम्म कुनै दाबी बिरोध न परेको खण्डमा निर्वाचन समितिले निर्बिरोध निर्वाचित घोषणा गर्ने छ ।

११ जुलाई २०२१ का लागि संघको महाधिबेशन मिति तय गरिएको छ । सर्बसहमत हुन नसकेमा ११ जुलाईका दिन संघका ५०५ जना पँजिकृत सदस्यहरुले मतदान बाट दुई बर्षका लागि कार्यसमिति चयन गर्ने छन ।

विश्वस्त स्रोतकानुसार उम्मेदवारी दर्ता पछि पनि सहमतिका लागि अझै सहज वातावरण बन्न सक्ने बताईएको छ् । समाजका अगुवा सामाजिक अभियान्ताहरु सर्बसहमतका लागि निरन्तर पहल गरिरहने हाम्रा सम्बाददातालाई सुचना प्राप्त भएको छ ।

कुनै उम्मेद्द्वार प्रति दाबि बिरोध भएमा १ जुलाई २०२१ साझ ५ बजे सम्म लाई निर्वाचन समितिले समय निर्धारण गरेको छ । निर्वाचन समितिले २ जुलाई २०२१ का दिन साझ ५ बजे अन्तिम उम्मेदवारहरुको नामावालि प्रकाशन गर्ने तालिका छ ।

दर्ता भएका कुनै उम्मेदवारहरुले आफ्नो उमेदवार फिर्ता गर्न चाहेमा ३ जुलाई देखि ५ जुलाई साझ ५ बजे सम्म निर्वाचन समितिलाई जानाकारि गराउने सक्ने छन ।

भने संघको महाधिबेशन ११ जुलाई २०२१ का दिन आमस्ट्रडम मा हुने छ । सर्ब – सहमत हुन न सकेमा ११ जुलाई २०२१ का दिन १० बजे देखि ५ बजे सम्म निर्वाचन हुने छ ।

 

Please follow and like us: