नेदर्ल्यान्दस एन आर एन को नबौ निर्वाचन कार्यतालिका सार्वजनिक

नयाँ कुरा डट कम ,सोमबार, आमस्ट्रडम,

एन आर एन ए नेदरल्यान्डसको निर्वाचन समितिले नबौ महाधिबेशन निर्देशिका र कार्य तालिका सोमबार सार्वजनिक गरेको छ ।

निर्वाचन नियमावाली -२०२१

 

May be an image of text that says 'गैर आवासीय नेपाली संघ नेदरल्याण्डसको अधिवेसन निर्वाचिन नियमावली आवासीय नेपाली नेदरल्याण्डसको अधिवेसन मर्यादित, अनुशासित आवासीय नेपाली दरल्याण्डसको वधान साहतामा स्थापित मान्यताको संपन्न निवाचन कार्यतालिका गरिएको समितिले आवश्यकता कार्यतालिका प्रयोग निर्वाचन कार्यकमहरु नेपाली संघ अनुसार देहाय सदस्यता नामावली ૧૭.૦૦ सदस्यता प्रकाशन उमेद्वारी म्मेदवारहरुको नामावली उम्मेदबारहरु प्रकाशन जुलाई अयोग्य उमेदवारी फर्ता प्रकाशन नामावली जुलाई गारेका बबसाइट मतगणना १७.०० आमस्टारडाममा परणाम घोपणा उम्मदबारहरुलाड नवाचित'

उम्मेद्द्वारहरुले प्रयोग गर्ने फाराम

 

No photo description available.

उम्मेद्वारहरुलाई तोकिएको दस्तुर

 

No photo description available.

Please follow and like us: